حضور نرگس محمدی در مؤسسه

به گزارش یاران مهربانی، نرگس محمدی از بازیگران مطرح کشور که نقش اصلی سریال پر مخاطب ستایش را نیز ایفا کرده بود، غروب پنج شنبه بیست و سوم آبان ماه ۹۸ جهت دلجویی از مددجویان کم توان ذهنی به مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران آمد. در این دیدار جمعی از شرکت کنندگان برنامه استعدادیابی عصر جدید نیز حضور داشتند و به اجرای برنامه پرداختند.

حضور تقی آتش پور در مؤسسه

به گزارش یاران مهربانی، تقی آتش پور، بازیگر تلویزیون و سینما که از ایفا کنندگان نقش در سریال پر مخاطب ستایش بود، با حضور در مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران در روز سه شنبه مورخ بیست و یکم آبان ماه ۹۸ به دلجویی ا ز مددجویان پرداخت. در این دیدار، جمعی از هنرمندان موسیقی کشور و آقای عباس رضوی از پیشکسوتان فوتبال کشور نیز حضور داشتند.

برگزاری اردوی پارک آب و آتش

به گزارش یاران مهربانی، تعدادی از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران روز پنج شنبه مورخ بیست و یکم شهریور ماه ۹۸ به مجموعه پارک آب و آتش تهران رفتند. در این اردو آقای رضا درینی (مربی ورزش و توانبخشی)، خانم شیرین ترحمی (مربی آموزش)، آقای سامان سلیمانی مرند (مدیر روابط عمومی) و خانم زینب جعفری (روانشناس) مددجویان را همراهی می کردند.

بازدید جمعی از مددجویان مؤسسه از باغ وحش ارم

چهارشنبه سیزدهم شهریورماه، با همکاری خیرین و مجموعه ارم سبز، جمعی از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران از مجموعه باغ وحش پارک ارم تهران بازدید کردند. 

در این بازدید مسئولین روابط عمومی، آموزش، تربیت بدنی و روانشناسی مؤسسه، چهل نفر از مددجویان را همراهی کردند.

همکاری مدیران مجموعه ارم سبز با مؤسسه بسیار خوب ارزیابی شد و مددجویان علاوه بر تفریح، برای آشنایی با حیوانات مختلف تحت آموزش قرار گرفتند.

نمایش فیلم «ایکس لارج» برای مددجویان مؤسسه

به گزارش یاران مهربانی،‌ عصر پنج شنبه (هفتم شهریور) و با همکاری مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران، تعدادی از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران جهت تماشای فیلم سینمایی «ایکس لارج» به سینما جوان رفتند.

شورای اداری مرداد ماه برگزار شد

به گزارش یاران مهربانی، جلسه شورای اداری ویژه مرداد ماه ۱۳۹۸ با حضور مدیرعامل و مسئولین واحدهای مددکاری، پرستاری، روابط عمومی، تغذیه و امور غذایی و مربی آموزش مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران با هدف گزارش عملکرد واحدها در مرداد ماه، بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات و راهکارها جهت ارائه خدمات بهتر به معلولین ذهنی برگزار شد.

چهل نفر از مددجویان مؤسسه به اردوی یکروزه لواسان رفتند

به همت یک خانواده خیر، صبح امروز، سه شنبه، چهل نفر از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران برای صرف ناهار و بازی به اردوی یکروزه لواسان رفتند.

خواستار حضور فعالتر خیرین در مؤسسه هستیم

روابط عمومی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران با صدور اطلاعیه ای خواستار حضور فعالتر خیرین در این مؤسسه شد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

غلام همت آن نازنینم

که کار خیر بی روی و ریا کرد ( حافظ)

مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران از سال ۱۳۵۹ در حال خدمت رسانی به معلولین ذهنی و جسمی است و هم اکنون به صورت شبانه روزی بیش از ۱۰۰ معلول ذهنی و جسمی را با استفاده از کادری با تجربه و خبره نگهداری می کند. این مؤسسه خیریه همواره با یاری خداوند و توجه ویژه خیرین محترم اداره شده است؛ اما همانگونه که مستحضر هستید بسیاری از مردم فکر می کنند که کمک به مؤسساتی از این دست، تنها از طریق مادی امکان پذیر است و افرادی که توانایی کمک های مالی را ندارند، بعضاً از این اماکن دور می مانند، این در حالی است که گاهاً نیاز این معلولین به توجه و عاطفه خیرین بسیار بیشتر از هر نیاز دیگر آنهاست. لذا از کلیه علاقه مندان و خیرین محترم، سازمان ها و ارگان ها دعوت بعمل می آوریم تا از مؤسسه خیریه معلولین ذهنی تهران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، پلاک ۱۷۱۷ بازدید کنند و با حضور فعالتر خود، دلی از این مددجویان که علیرغم روحیات کودکانه شان، دنیا با آنها مهربان نبوده است، بدست آورند و اجری نیکو را نصیب خود گردانند و علاوه بر نیازهای مادی و مایحتاج شبانه روی معلولین، نیازهای معنوی آنها را هم مرتفع سازند.

منتظر حضور امیدبخشتان هستیم.

علاقه مندان جهت بازدید از مؤسسه می توانند با شماره تلفن ۲۲۶۷۶۰۷۳ و ۰۹۳۳۱۸۳۷۸۰۴ آقای سلیمانی (مسئول روابط عمومی مؤسسه) هماهنگی های لازم را بعمل آورند.

شورای اداری تیر ماه برگزار شد

به گزارش یاران مهربانی، جلسه شورای اداری ویژه تیر ماه ۱۳۹۸ با حضور مدیرعامل و مسئولین واحدهای مددکاری، پرستاری، روانشناسی، روابط عمومی، تغذیه و امور غذایی و مربیان آموزش مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران با هدف گزارش عملکرد واحدها در تیر ماه، بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات و راهکارها جهت ارائه خدمات بهتر به معلولین ذهنی برگزار شد.