مددجویان مؤسسه به تماشای فیلم «شادروان» نشستند

image_print

فیلم سینمایی «شادروان» صبح امروز (سه شنبه) برای جمعی از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران به صورت اختصاصی به نمایش درآمد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران، پس از گذشت دو سال که مددجویان این مرکز به دلیل وجود بیماری کرونا در مؤسسه قرنطینه شده بودند، صبح امروز (سه شنبه) به همت مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، برای ساعاتی از مؤسسه خارج شده و به تماشای اختصاصی فیلم سینمایی شادروان نشستند.

زینب جعفری (روانشناس مؤسسه) این رویداد را اتفاقی فرخنده خواند و اظهار داشت: مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران، مانند سایر افراد، نیازمند سرگرمی و ارتباط با جامعه هستند تا عزت نفسشان تقویت شده و مشکلات روحی و تنش های روانی احتمالی ایشان کاهش یابد. امیدواریم با کمک خیرین بزرگوار، بتوانیم در جهت تأمین اوقات فراغت مددجویان، موفق تر از پیش عمل نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا