شورای اداری فروردین ماه برگزار شد

به گزارش یاران مهربانی، صبح روز سه شنبه (بیست و هفتم فروردین ماه) جلسه شورای اداری ویژه فروردین ۱۳۹۸ با حضور مدیرعامل و مسئولین واحدهای مددکاری، پرستاری، روانشناسی، روابط عمومی، تغذیه و امور غذایی و مربیان آموزش و تربیت بدنی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران با هدف گزارش عملکرد واحدها در اسفند ماه، بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات و راهکارها جهت ارائه خدمات بهتر به معلولین ذهنی برگزار شد.

جسله شورای اداری اسفندماه برگزار شد

به گزارش یاران مهربانی، صبح روز چهارشنبه (پانزدهم اسفندماه) جلسه شورای اداری ویژه اسفند ۱۳۹۷ با حضور مدیرعامل و مسئولین واحدهای مددکاری، پرستاری، روانشناسی، روابط عمومی، تغذیه و امور غذایی و مربیان آموزش و تربیت بدنی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران با هدف گزارش عملکرد واحدها در اسفند ماه، بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات و راهکارها جهت ارائه خدمات بهتر به معلولین ذهنی برگزار شد.

اجرای تئاتر «مش مش قلی خان» برای جمعی از کم توانان ذهنی مؤسسه در تماشاخانه سرو

به گزارش یاران مهربانی، صبح امروز (سه شنبه) جمعی از کم توانان ذهنی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران برای تماشای تئاتر عروسکی « مش مش قلی خان » به تماشاخانه سرو رفتند.

کلیپ زیر صحنه هایی را از حضور امروز مددجویان مؤسسه در تماشاخانه سرو به نمایش می گذارد.

راه اندازی صفحه اینستاگرامی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران

به گزارش یاران مهربانی، به صفحه رسمی مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران در اینستاگرام راه اندازی و فعال شده است. آدرس این صفحه mdrtc_ir می باشد. از عاقه مندان دعوت می کنیم تا صفحه ما را نیز در اینستاگرام دنبال کنند.

اجرای برنامه توسط گروه موسیقی کودکانه جوانه برای معلولین ذهنی

به گزارش یاران مهربانی، عصر روز پنج شنبه، گروه موسیقی کودکان جوانه به رهبری ارم هوربد و مدیریت اجرای رژان لطف دوست به صورت خیریه برای مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران به اجرای برنامه پرداخت.

حضور و اجرای موسیقی توسط این کودکان با استقبال زیاد مددجویان روبرو شد.

نمایش «قانون مورفی» برای تعدادی از کم توانان ذهنی مؤسسه + فیلم

به گزارش یاران مهربانی، عصر امروز ( پنج شنبه ) تعدادی از مددجویان مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران به همت مؤسسه فرهنگی ورزشی شهید چمران برای تماشای فیلم سینمایی طنز «قانون مورفی» به سینما جوان رفتند.

کلیپ زیر صحنه هایی را از حضور امروز مددجویان مؤسسه در مجموعه فرهنگی ورزش چمران به نمایش می گذارد.

گل کاری محوطه مؤسسه به مناسبت نزدیک شدن به بهار

به گزارش یاران مهربانی، با توجه به نزدیک شدن فصل بهار و پایان فصل سرما، گل کاری محوطه مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران، با هدف ایجاد نشاط روحی و روانی در مددجویان، پرسنل و خیرین مؤسسه، آغاز شده است.

اجرای برنامه برای مددجویان توسط گروه نمایشی بازی سازان در مؤسسه + فیلم

به گزارش یاران مهربانی، گروه هنری نمایشی بازیسازان به سرپرستی ناصر آویژه امروز (چهارشنبه) با حضور در مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران به اجرای برنامه های شاد و مفرح برای مددجویان این مرکز شبانه روزی پرداختند.

قسمتی از اجرای این گروه را می توانید به صورت آنلاین در همین صفحه مشاهده کنید

مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران در برنامه تلویزیونی حالا خورشید

به گزارش یاران مهربانی صبح روز گذشته ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ برنامه حالا خورشید در بخش مردم نگار خود به معرفی مؤسسه خیریه معلولین ذهنی تهران پرداخت. یکی از خیّرهای خوب این مؤسسه یعنی آقای درستکار که به همراه تیم خود برای اصلاح موی مددجویان به این مؤسسه می آیند، سوژه پرویز نشاط شده بودند.

برنامه مردم نگار حالا خورشید را می توانید به صورت آنلاین همینجا مشاهده کنید.

« حالا خورشید » به مؤسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران آمد

به گزارش یاران مهربانی، چندی از دست اندرکاران برنامه محبوب تلویزیونی « حالا خورشید »، صبح روز گذشته (چهارشنبه) با حضور در مؤسسه خیریه معلولین ذهنی تهران به دلجویی از مددجویان این مؤسسه و تهیه گزارش پرداختند.

پرویز نشاط از مجریان این برنامه نیز گروه را همراهی می کرد.

حالا خورشید یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی به تهیه‌کنندگی و اجرای رضا رشیدپور و با زمینهٔ اجتماعی و با فضایی فعال، بانشاط و جذاب است که از شنبه تا پنجشنبه از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود